تبلیغات
قاره اسرار - جام جهانی فوتبال فرصتی برای اسرائیل و عربستان
نیم نگاهی به قاره اسرار آمیز آفریقا

جام جهانی فوتبال فرصتی برای اسرائیل و عربستان

چهارشنبه 19 خرداد 1389 03:15 ب.ظ

نویسنده : حسین طاهری
ارسال شده در: سیاسی ، دینی و مذهبی ،

با نزدیك شدن به ایام برگزاری رقابت های جام جهانی 2010 فوتبال در آفریقای جنوبی در حالی كه بسیاری از مردم سراسر جهان برای آغاز بازی های فوتبال لحظه شماری می كنند و در طول ایام بازی ها تمام ذكر وفكر مردم متوجه این رویداد بین المللی می شود، به نظر دو گروه هستند كه سر از پا نمی شناسند و از این اوقات معنوی و روحانی!!!! به نحو احسن استفاده یا بهتر است بگوییم سوء استفاده می كنند.یكی استعمارگران كه در راس آن آمریكای جنایتكار و صهیونیست های خونخوار قرار دارند و دیگری وهابی ها. اگر به تاریخ برگردیم و صفحات آن را مرور كنیم خواهیم دید كه در ایام برگزاری رویدادهای بین المللی نظیر المپیك و یا بازیهای جام جهانی فوتبال، حملات اسرائیل به مردم فلسطین شدت می یافته است و یا نیروهای استعمارگر از پوشش بوجود آمده برای پیشبرد اهداف و مقاصد پلید و شوم خود نهایت استفاده را می برده اند.

پس از حمله نیروهای رژیم صهیونیست ها به كاروان حامل كمك های انسانی به غزه روزنامه اسرائیلی معاریو در گزارشی جالب اعتراف كرد: نتانیاهو امیدوار است که، با وقت‌کُشی، خود را به جام جهانی فوتبال برساند تا روز جمعه فرا برسد و این رخداد آغاز شود وجهان ما را به حال خود راحت بگذارد.

یورش نیروهای اسرائیلی به ناوگان آزادی

از سوی دیگر وهابی ها كه اگر نگوییم خطر آن از آمریكا و اسرائیل بیشتر نیست، قطعا كمتر نخواهد بود، نیز اعلام كردند كه از فرصت مناسب رقابت های جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی، برای تبلیغ هر چه بیشتر اسلام (یا همان اسلام وهابی سعودی) بهره خواهد برد. به گونه ای كه دكتر «عبدالحمید بن یوسف المزروع» دستیار دبیركل روابط خارجی شورای جهانی جوانان مسلمان سعودی نیز گفته است كه دفتر ما در دوربان سه پایگاه تبلیغی بزرگ در كنار سه ورزشگاه بزرگ دوربان، ‍ژوهانسبورگ و كیپ تاون تدارك دیده است و پایگاه های دیگری نیز در كنار سایر ورزشگاه هایی كه دیدارهای جام جهانی در آنها برگزار خواهد شد، برای فعالیت های تبلیغی برپاخواهد كرد.

وی همچینن خاطرنشان شده كه در هر پایگاه تبلیغی، مبلغان و راهنمایان دینی كه هم شناخت كافی از اسلام دارند و هم به زبان های خارجی مسلط هستند حضوردارند تا به سئوالات میهمانان پاسخ  دهند.

المزروع در ادامه افزوده است: هر پایگاه دارای كلیپ های تلویزیونی است كه فیلم های مرتبط با اسلام به زبان انگلیسی در آن پخش می شود، همچنین توزیع كتاب های آشنایی با اسلام،‌ بروشور و پوسترهای مختلف از مسجد الحرام، مسجد نبوی، مسجد الاقصی دراندازه های بزرگ در اختیار بازدیدكنندگان قرار می گیرد و همچنین بازیكنان و سایر مردم كه از این پایگاه ها بازدید می كنند، می توانند به صورت مجانی عكس یادگاری بگیرند.

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: جام جهانی فوتبال 2010آفریقای جنوبی ، اسرائیل ، عربستان ، وهابیت ، ناوگان آزادی ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 خرداد 1389 03:50 ب.ظ